Byzylyk për meshkuj me gurë Tiger Eye – Hematite

L1,800.00

Vetitë shëruese:

Tiger Eye është guri i mençurisë, kurajës, mbrojtjes, balancës dhe prosperitetit. Si gur mbrojtës, Syri i Tigrit mund të sjellë fat të mirë dhe t’ju frymëzojë për të filluar aventura të reja. Ai ka fuqinë të rritë fokusin dhe të qartësojë mendjen, duke ndihmuar në zgjidhjen e problemeve me paanësi dhe të pandikuar nga emocionet.

Hematiti konsiderohet si “guri i mjeshtërisë mendore”, sepse ju jep qartësi, balancë dhe qetësi. Zhduk negativitetin dhe e transformon atë në dashuri. Ndihmon në krijimin e marrëdhënieve të paqta, të dashura dhe pozitive. Përforcon kujtesën dhe evokon ndjenja të thella.

Kategori:

Përshkrim

Vetitë shëruese:

Tiger Eye është guri i mençurisë, kurajës, mbrojtjes, balancës dhe prosperitetit. Si gur mbrojtës, Syri i Tigrit mund të sjellë fat të mirë dhe t’ju frymëzojë për të filluar aventura të reja. Ai ka fuqinë të rritë fokusin dhe të qartësojë mendjen, duke ndihmuar në zgjidhjen e problemeve me paanësi dhe të pandikuar nga emocionet.

Hematiti konsiderohet si “guri i mjeshtërisë mendore”, sepse ju jep qartësi, balancë dhe qetësi. Zhduk negativitetin dhe e transformon atë në dashuri. Ndihmon në krijimin e marrëdhënieve të paqta, të dashura dhe pozitive. Përforcon kujtesën dhe evokon ndjenja të thella.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Byzylyk për meshkuj me gurë Tiger Eye – Hematite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *