0
Search Menu

Byzylyk në ngjyrë kafe toke për meshkuj me gurë Picture Jasper

L1,800.00

Vetitë shëruese:

Picture Jasper ose Kuarci me figurina (në shqip) thuhet se simbolizon gjakun e Tokës. Është një gur i harmonisë dhe stimulon vizionin kreativ. Ndihmon në nxjerrjen në pah të mendimeve dhe ndjenjave të fshehura, si hidhërimit, frikës, fajit, zilisë, dashurisë dhe shpresës. Ju mbështet gjatë periudhave me stress dhe sjell qetësi dhe plotësi.

Kategori:

Përshkrim

Vetitë shëruese:

Picture Jasper ose Kuarci me figurina (në shqip) thuhet se simbolizon gjakun e Tokës. Është një gur i harmonisë dhe stimulon vizionin kreativ. Ndihmon në nxjerrjen në pah të mendimeve dhe ndjenjave të fshehura, si hidhërimit, frikës, fajit, zilisë, dashurisë dhe shpresës. Ju mbështet gjatë periudhave me stress dhe sjell qetësi dhe plotësi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Byzylyk në ngjyrë kafe toke për meshkuj me gurë Picture Jasper”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *