0
Search Menu

Byzylyk i zi për meshkuj me gurë Onyx – Lava Stone

L1,000.00

Vetitë shëruese:

Oniksi i zi është një kristal mbrojtës i fuqishëm, që ju ndihmon të mbroni trupin dhe mendjen nga energjia negative. Ky gur mbron fushën tuaj të energjisë dhe ju qetëson frikërat, duke ju falur mbështetje gjatë periudhave me stres.

Lava na jep forcë dhe kurajë, duke na lejuar qëndrueshmëri në periudha ndryshimi. Është gur qetësues, shumë i dobishëm në uljen e zemërimit. Ngaqë ka një energji të papërpunuar, konsiderohet si gur i rilindjes dhe i largimit të varësive të panevojshme emocionale.

Kategori:

Përshkrim

Vetitë shëruese:

Oniksi i zi është një kristal mbrojtës i fuqishëm, që ju ndihmon të mbroni trupin dhe mendjen nga energjia negative. Ky gur mbron fushën tuaj të energjisë dhe ju qetëson frikërat, duke ju falur mbështetje gjatë periudhave me stres.

Lava na jep forcë dhe kurajë, duke na lejuar qëndrueshmëri në periudha ndryshimi. Është gur qetësues, shumë i dobishëm në uljen e zemërimit. Ngaqë ka një energji të papërpunuar, konsiderohet si gur i rilindjes dhe i largimit të varësive të panevojshme emocionale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Byzylyk i zi për meshkuj me gurë Onyx – Lava Stone”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *